راه اندازی مدل مهار

برای فعال‌سازی مهار موبایل اندرویدی شما باید حتما دارای اندروید ورژن ۷ و یا جدیدتر باشد. برای فعال‌سازی مهار مراحل زیر را انجام میدهیم.

  1. ابتدا یک گروه از نوع مهار در سامانه همدار ایجاد کرده و موارد مورد نیاز را تنظیم کنید.

  2. از بخش موبایل ها یک موبایل جدید ایجاد کرده و گروه ساخته شده در مرحله قبل را برای موبایل تنظیم کنید. بعد از گذشت از این مرحله موبایل ساخته شده به صورت زیر در لیست موبایل‌ها نمایش داده می‌شود.

device

  1. در بخش کارمندان، کارمند جدید را ایجاد کنید و موبایل مورد نظر را به یک کارمند اختصاص دهید.

  2. در گوشی باید usb debugging را فعال نمایید . سپس برنامه فعال ساز همدار را اجرا نمایید و برنامه همدار را در گوشی فعال نمایید .

  3. پس از آن برنامه همدار را اجرا نمایید و روی منوی سمت چپ بالای صفحه کلیک کنید و تنظیمت مربوط به ip سرور را انجام داده و ip مربوطه را وارد نمایید . سپس کلید سرور را با استفاده از گزینه افزودن کلید اضافه نمایید.
    Hamdar App

6.در مرحله آخر نیز کد ثبت نام را که در سرور به این موبایل اختصاص داده شده را وارد نمایید تا ثبت نام به پایان برسد . (کد ثبت نام را می توانید در بخش تنظیمات موبایل یا در بخش مانیتورینگ موبایل مشاهده نمایید)

بعد از پایان فعالسازی برنامه همدار دارای چنین صفحه‌ایی است.

Hamdar App

قسمت فروشگاه دسترسی به برنامه‌های قرار داده شده در قسمت فروشگاه است که در بخش‌های قبل‌تر توضیح داده شد.

غیرفعال‌سازی نیز برای غیرفعال کردن همدار می‌باشد که نیازمند کد است و باید کد از سامانه و قسمت مانیتورینگ یا تنظیمات دستگاه دریافت گردد.