راه اندازی مدل جزیره

برای استفاده از جزیره ، موبایل شما باید دارای اندروید ۵ و جدیدتر باشد.

  1. یک گروه از نوع جزیره ایجاد کنید.

  2. در بخش موبایلها یک موبایل جدید با گروه ایجاد شده در مرحله قبل تعریف کنید.

  3. کارمند جدید ایجاد کنید و موبایل را به یک کارمند اختصاص دهید.

  4. همان طور که می‌بینید این بار در بخش ثبت‌نام یک کد ۶ رقمی نمایش داده شده است.

  5. برنامه همدار را از منوی بالای سامانه دریافت کرده و در موبایل موبایل مورد نظر نصب کنید.

  6. پس از آن برنامه همدار را اجرا نمایید و روی منوی سمت چپ بالای صفحه کلیک کنید و تنظیمت مربوط به ip سرور را انجام داده و ip مربوطه را وارد نمایید . سپس کلید سرور را با استفاده از گزینه افزودن کلید اضافه نمایید.

Jazire setup 7. برنامه را اجرا کرده و در صفحه ثبت‌نام کد فعال‌سازی داده شده از مرحله ۳ را وارد کنید.

  1. با زدن دکمه ثبت‌نام در صورت درست بودن کد ، عمل ثبت‌نام به درستی صورت می‌گیرد و برنامه همدار به صفحه اصلی خود باز می‌گردد.

  2. در اندرویدهای ۵ تا ۷ ممکن است در ابتدای شروع ساخت پروفایل از شما درخواست encrypt کردن موبایل موبایل داده شود که می بایست حتما encrypt کنید تا ساخت جزیره به درستی صورت گیرد.

  3. بعد از گذشت از مرحله ۷ عمل ساخت جزیره شروع می‌شود بعد پایان ساخت جزیره چند دقیقه منتظر باشید تا برنامه همدار جزیره اجرا شود.

  4. در موبایل اندرویدهای ۵ تا ۸ برنامه های جزیره و خود همدار جزیره دارای تصویر یک کیف در گوشه سمت راست پایین هستن که نشان می‌دهد این برنامه ها در داخل جزیره اجرا شده‌اند

Jazire

همان‌طور که در تصویر بالا مشاهده می‌کنید برنامه های مدیریتی همدار و دیگر برنامه های داخل جزیره دارای نماد جزیره در گوشه پایین سمت راست هستند که در برخی موبایل ها آبی و در برخی قرمز می باشد.

توجه داشته باشید در اندروید ۹ و جدیدتر معمولا صفحه اصلی به دو قسمت تقسیم شده و بخش جزیره و بخش شخصی از یک‌دیگر جدا هستند ولی در اندرویدهای کمتر از ۹ بسته به موبایل این برنامه ها همراه با یک‌دیگر و در کنار یک‌دیگر نشان داده می‌شود.