افزودن کارمند

برای افزودن کارمند جدید بروی دکمه افزودن کلیک کرده و اطلاعات هویتی کارمند را وارد کنید.

addemployee

از آنجا که نام کاربری، شناسه ی اصلی هر کارمند است، انتخاب نام مناسب برای هر کارمند مهم می باشد. شرایط انتخاب نام مناسب برای هر کارمند به شرح زیر است:

  • نام باید به زبان انگلیسی باشد
  • نام باید غیر تکراری باشد
  • می توانید از حروف و اعداد و خط زیرین بدون فاصله استفاده کنید
  • از آدرس ایمیل در پیام رسان همدار استفاده میشود

در ستون سمت چپ، می توانید موبایل کارمند را انتخاب کنید. اگر قبلا در قسمت موبایل ها، موبایل مورد نظر را افزوده اید، تنها کافی است از لیست موبایل ها انتخاب کنید وگرنه می توانید در همین قسمت با فشار دکمه افزودن موبایل جدید، موبایل جدید را اضافه و انتخاب کنید.

با افزودن کارمند جدید، می توانید در قسمت ویرایش، اطلاعات هر کارمند را ویرایش و عکس پروفایل برای هر کارمند آپلود کنید.

افزودن گروهی کارمندان

در همدار امکان افزودن گروهی کارمندان نیز وجود دارد. کافی است بر روی دکمه افزودن گروهی کارمندان کلیک کنید، صفحه ای به صورت زیر باز می شود.

addgroupemployee

در ابتدای صفحه یک فایل به عنوان نمونه قرار داده شده است ، تا با الگو برداری از آن بتوان فایل کارمندان را ایجاد کرد. به این صورت که، خط اول توضیح است و نباید پاک شود. از خط دوم کارمندان به صورت خط به خط اضافه می شوند. در هر خط هر فیلد با ویرگول(ویرگول انگلیسی) از هم جدا می شوند. فیلد اول (اجباری) نام کاربری است که باید به صورت یکتا و انگلیسی باشد. فیلد دوم(اجباری) نام، فیلد سوم (اجباری) نام خانوادگی ، فیلد چهارم تلفن، فیلد پنجم شغل و فیلد آخر(اجباری) ایمیل است.

مانند:


employeeName*,FirstName*,LastName*,Phone,Job,Email*<--------------Dont remove this line.

alimohebi,ali,mohebi,09210000000,manager,mohebi@gmail.com

sasankarimi,sasan,karimi,,,sasan1401@gmail.com

afshinkamali,afshin,kamali,09140000000,,afshink@gmail.com

بعد از بارگذاری فایل،کارمندان به لیست اضافه می شوند. اگر در هنگام اضافه شدن کارمندان خطایی رخ دهد که کارمند به لیست اضافه نشود، دکمه (دانلود لیست کاربران درخواست ناموفق) ظاهر می شود.

addgroup2employee

با کلیک بر روی این دکمه لیست کارمندانی که به لیست اضافه نشدند، دانلود می شود. کافی است که اطلاعات این کارمندان را بررسی کرده و برای افزودن دوباره به لیست سعی نمود.